przedszkole w lesznie
przedszkole wesoła ciuchciaw lesznie

BIOFEEDBACK

BIOFEEDBACK (Agnieszka Lesińska, Dominika Maćkowiak)

Czas trwania: 45 minut

Koszt: 120 zł

Dedykowane dla: dzieci i młodzieży z trudnościami (ADHA, specyficzne trudności w nauce, skupieniu, koncentracji, dyslalia, dysgrafia, dyskalkulia, trema, lękliwość, nerwowość, zaburzenia snu, doświadczanie stanów paniki i lęku, po udarach mózgu, zaburzenia nastroju, agresja)

Biofeedback to nieinwazyjna i bezbolesna technika treningu mózgu, która dzięki biologicznemu sprzężeniu zwrotnemu dostarcza człowiekowi informacji zwrotnej (feedback) o zmianach jego stanu fizjologicznego. Pacjent dowiaduje się kiedy wzrasta aktywność jego mózgu w pożądanym paśmie częstotliwości fal mózgowych, a kiedy dominują niepożądane pasma. Metoda ta pozwala rozpoznawać reakcje własnego mózgu, a dzięki temu modyfikować jego pracę, aby funkcjonował efektywniej. Podstawą terapii jest wykorzystanie „plastyczności mózgu” – zdolność mózgu do trwałych przekształceń funkcjonalnych. Podczas terapii pacjent w sposób świadomy uczy się zmieniać wzorzec wytwarzanych fal mózgowych, tak by mózg pracował wydajniej i efektywniej.

Kontakt

ul. Henryka Sienkiewicza 8, 64-100 Leszno kontakt@centrumholistyczne.com

NIP: 6972351799    REGON: 380940711

Napisz do nas

Imię i nazwisko:
Telefon:
Adres e-mail:
Zapytanie (treść wiadomości):

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: Przedszkole Niebieska Ciuchcia S.C. NIP 6972351799, REGON 380940711 w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych.

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X